Тошіхіро Мібе – новий президент Honda Motor Co.

Зміна верховного керівництва є нормальним явищем для компанії та відбувається раз у 5-6 років. Так, з 1 квітня 2021 року, на зміну Такахіро Хачіго на посаду Президента компанії прийшов Тошіхіро Мібе. Пан Тошіхіро приєднався до Honda ще у 1987 та працював у дослідницько-конструкторському бюро, яке ж і очолив у 2019 році. Одночасно у 2020 році він став Старшим керуючим директором компанії.

Своїм головним завданням новий  Президент компанії вбачає у створенні майбутнього “Нової Honda” яка буде здатна вистояти у цей період масштабних змін та перетворень, що відбуваються “один раз на століття”.

Зокрема він сказав: “Будучи президентом компанії Honda R&D Co., Ltd., я сприяв дослідженню і розробці нових технологій та створенню нових цінностей, що дозволить сформувати Honda після 2030 року. І зараз, будучи президентом Honda, я хочу надати форму тому, над чим ми працювали, і створити Mono (матеріальні речі / продукцію) та Koto (досвід), які є привабливими для наших клієнтів. Можливість забезпечити ці цінності – це те, чому люди хочуть, щоб існувала Honda. Ми будемо приймати виклики, щоб продовжувати пропонувати товари та послуги, які захоплюють і радують наших клієнтів”.