Вам ніколи не здавалося, що новий Jazz та CR-V схожі на сучасні боліди Формули-1? Зовні можливо й ні. Але схожість криється всередині, точніше - під капотом.

Гібридна силова установка є дуже складним механізмом. Перед тим, як вона з’являється під капотами серійних авто, то проходить купу різноманітних тестувань. Крім досліджень у лабораторіях, Honda має найкращу можливість перевірити ефективність та надійність обраних технологій, котра доступна не кожному автовиробнику, а саме — у гонках Формули-1.
З 2014 року у болідах Формули використовується гібридна силова установка. Її загальна потужність складає 950 — 1000 к.с., приблизно 160 з яких генерує саме електромотор. Така прибавка потужності дуже суттєва для боліда, тож мотористи намагаються зробити електричну складову якомога ефективнішою. Згодом технології, котрі проходять жорстку перевірку треком, потрапляють в автомобілі, якими ви користуєтеся щодня.
Тож, коли ви керуєте Honda Jazz Hybrid або CR-V Hybrid, то можете вважати, що майже знаходитеся за кермом формульного боліда.