Все вирішиться в останній гонці!

Минулого вік-енду відбувся Гран-прі Саудівської Аравії, який став одним із найвидовищніших етапів сезону. Крім аварій, сейфті карів та червоних прапорів, етап набув драматичності через боротьбу лідерів чемпіонату – Макса Ферстаппена та Льюїса Хемільтона.
У гонці переміг пілот Mercedes, а Макс Ферстаппен посів 2 місце. Такий результат надав фанатам змогу бути свідками історії Формули-1, адже вперше із 1974 року претенденти на титул мають абсолютно однакову кількість очків перед фінальним етапом.
Через схід Серхіо Переза у Кубку конструкторів команда Mercedes збільшила відрив від Red Bull Racing Honda до 28 очків.
Переможці особистого заліку та Кубку конструкторів визначаться вже у неділю, на Гран-прі Абу-Дабі.
Вболіваймо за Red Bull Racing та Honda у боротьбі за чемпіонство!