Японія чи Америка? Китай чи Таїланд? Де саме виробляються моделі Honda, що постачаються в Україну?

Ці запитання справді цікаві та є дуже поширеними серед наших клієнтів. Тож чому б не привідкрити завісу та дізнатись, який шлях проходять авто перед тим, як опинитись у шоу-румах дилерських центрів?
 У якій країні виробляються автомобілі?
Японія. Так, більшість моделей, що офіційно присутні на українському ринку, виробляються саме у Японії, крім Honda Civic, який виробляється на заводі Honda у Туреччині.
  • CR-V Hybrid, CR-V 1.5 Turbo, HR-V та HR-V Sport — Yorii Automobile Pant
Цей завод почав свою роботу у 2013 році та є одним із найбільших та найсучасніших виробництв Японії. Сьогодні саме він виконує функції своєрідної материнської компанії, що надає технічну підтримку заводам Honda по всьому світу. Його щорічне виробництво становить 250 000 автомобілів.
  • Jazz/Crosstar Hybrid — Suzuka Factory
Так, Jazz Hybrid випускається на заводі Suzuka Factory, що знаходиться за 2 км від відомого гоночного треку Suzuka Circuit, який приймає етапи Формули-1 та є власністю Honda.
  • Honda Civic – Honda Gebze Plant (Туреччина)

Як автомобілі потрапляють в Україну?
 
1. Коли замовлена для України кількість автомобілів сходить з конвеєрів заводів, вони завантажуються на спеціалізований корабель та починають свій до-о-овгий шлях морем.
2. Проміжним пунктом призначення для японського виробництва є порт Зеєбрюгге, Бельгія. Після чого автомобілі транспортуються на термінал до міста Гент, звідки вони завантажуються на автовози та прямують в Україну.
3. Після прибуття автомобілі розвантажуються на митному терміналі. Згодом вони знову ж автовозами прямують до 11 дилерських центрів у 8 містах України.
Отакий цикл відбувається щомісячно.
Завжди приємно знати про свій автомобіль якомога більше, тож тепер ви уявляєте, наскільки довгий шлях він проходить перед першою зустріччю із вами .