Запитання: Поясніть, будь ласка, чому в Україні офіційно не продається модель Accord останнього покоління. Також цікавить чому пішла з ринку України модель Pilot, а раніше і марка Acura?

ВІДПОВІДЬ:

Досить поширеним є таке питання, — чому в модельному ряді, який офіційно представлений в Україні, — немає тієї, чи іншої моделі Honda, — наприклад Accord?

Перш за все, хочемо запропонувати Вам ознайомитись з інформацією, що викладена в розділі Структура Honda в Україні, яка пояснює загальні принципи формування офіційного модельного ряду.

Стосовно моделі Accord останнього покоління.

Для офіційного постачання моделі на ринок України завод-виробник має створити окрему модифікацію моделі, яка-б відповідала вимогам українських стандартів.

Для цього необхідно доробити конструкторську документацію моделі, організувати виробництво комплектуючих та організувати виробництво автомобілів цієї модифікації.

Це дуже коштовний процес і доцільний лише при умові значних об’ємів продажу таких автомобілів.

Попередні покоління моделі Accord мали таку модифікацію, — вона призначалась для декількох ринків, включаючи Україну. Тому така модель офіційно постачалась в нашу країну.

Що стосується теперішнього покоління моделі Accord, то заводом виробником не виробляється модифікації, яка б відповідала вимогам українських стандартів.

Тому і не може офіційно постачатись на ринок України.

Всі автомобілі Accord, які наразі потрапляють в Україну – це неофіційний «сірий імпорт» автомобілів, які насправді вироблені для інших ринків та не відповідають стандартам України.

Аналогічна ситуація з моделлю Pilot та з усіма моделями марки Acura.