30 років Honda в Україні!

Слава Україні!

Шановні, Власники продукції Honda, Друзі, Шанувальники великої Марки!

Зрозуміло, що вже 152 дні увага всього нашого народу та цивілізованого світу прикута до героїчної боротьби України з абсолютним злом, що походить з Росії. Усі думки – тільки про це, дії – прямо на підтримку перемоги та, водночас, на виконання своїх цивільних, можна сказати, мирних обов’язків – укріплення економіки країни, що також сприяє обороні та перемозі.

Протягом всього цього періоду  діяльність Honda в Україні зосереджена на виконанні своїх прямих обов’язків (практично без перерви), забезпечуючи громадян новою продукцією Honda та технічним обслуговуванням працюючого парку. Очевидно, багато хто з нас відчув надійність техніки Honda у такі непрості часи та екстремальні ситуації. Також компанія Honda Motor у перші тижні війни надіслала 1 млн. Євро через «Червоний Хрест», як допомогу Україні для наших співгромадян, які вимушено покинули свої домівки.

Тому, розуміючи всю драматичність та історичну важливість ситуації в Україні, ми все ж вважаємо за необхідне згадати дуже важливу подію для Honda:

Сьогодні День Народження Honda в Україні — 30 років!

Саме цього дня у далекому 1992 році була укладена перша дистриб’юторська угода з головним офісом компанії Honda Motor в Токіо, що дало початок автомобільному бізнесу Honda в Україні.

Бізнесу, який розпочався з абсолютного нуля: як з боку «пропозиції» так і з боку «попиту». Усе створювалось з самого початку – і дилерська мережа, і репутація марки, і пошук та формування спільноти її шанувальників, які в подальшому ставали покупцями. У ті часи, коли не було ні досвіду ринкової діяльності, ні відповідного законодавства, ні ефективної фінансової системи, ні платоспроможного населення, кваліфікованих спеціалістів, практично нічого, а майбутнє було непевним, таке завдання виглядало майже нездійсненним.

Але було головне — віра в успіх ідеї та впевненість в собі. Тому, команда молодих фахівців, здолавши труднощі становлення, здійснила свою мрію.

Доволі швидко Honda отримала в Україні заслужену репутацію надійного шанованого інноваційного бренду та численну спільноту клієнтів та шанувальників марки. І це ми вважаємо своїм головним досягненням. Це те джерело, що живить нашу віру та натхнення і та основа, на яку ми спираємось в нашому подальшому розвитку.

Дещо згодом на ринку з’явились силова продукція та мотоцикли Honda, які гармонійно доповнили можливості від Honda для забезпечення мобільності українських споживачів та покращення якості їхнього життя. Honda впевнено утримує лідерство у продажах мотоциклів серед відомих світових брендів в Україні з 2014 року.

За весь час було продано  51010 од. автомобілів,  4400 од., мотоциклів та 46000 од. силової продукції, а користувачі продукцією Honda отримують задоволення від володіння нею.

Звичайно, життя ніколи не було простим, тому будемо відвертими, і наша 30-ти річна історія була сповнена численних викликів і труднощів, як об’єктивного так і суб’єктивного характеру, що завадило нам зберігати постійний позитивний тренд розвитку протягом усього періоду. 

Однак, тут є сенс згадати слова засновника компанії Honda Motor Соічіро Хонда: «Успіх – це лише один відсоток Вашої роботи, а решта 99% — сміливе подолання невдач. Якщо їх не боятися, успіх прийде сам».

Вся команда Honda в Україні добре розуміє і керується цим мудрим дороговказом. Ми не боїмося труднощів. Нашою метою залишається забезпечення найвищого рівня задоволеності клієнтів Honda від володіння продукцією Honda. 

30 років, це багато чи мало? Як би там не було, це частина нашого життя, наш досвід, наші досягнення та невдачі, наш рух уперед та бажання зробити цей світ кращим. Ще більше фактів з нашої історії можна дізнатись з буклету Історія Honda в Україні.

Я хочу подякувати усім Вам, хто так чи інакше долучився до створення потужного іміджу Honda в Україні, усім покупцям, інвесторам та кожному працівникові мережі дилерів Honda в Україні, які працювали і продовжують самовіддано працювати задля задоволеності клієнтів Honda, працівникам дистриб’юторських команд, журналістам, працівникам державних установ, що надавали нам необхідний сервіс, особливо на етапі становлення бізнесу, банківським установам, друзям і партнерам – постачальникам, усім небайдужим до Honda людям та шанувальникам Славетної Марки.

Саме завдяки Вашій увазі, допомозі, порадам, конструктивній критиці, довірі та вірі в нас ми змогли пройти шлях у 30 років і впевнено дивимось у майбутнє.

Ми будемо щасливими продовжувати працювати для Вас і співпрацювати з Вами, відчуваючи взаємну радість. У всіх нас буде дуже багато роботи після Перемоги.

Отже, віримо у якнайшвидший мир на умовах Збройних Сил України!

Все буде Україна!

 

Сергій Дашко

Директор ТОВ «Прайд Мотор» — Офіційний дистриб’ютор Honda в Україні