Ґрунтофрез FJ500

  Ґрунтофрез FJ500

  Для професійного користування

  Професійні ґрунтофрези й мотокультиватори Honda – це ідеальна техніка для оброблення значних площ. Завдяки своїй високій продуктивності й простоті експлуатації ці агрегати здатні виконувати чи не будь-які польові роботи швидко й ефективно. Передові технології Honda дарують справжнє задоволення від роботи, а широкий асортимент додаткового обладнання, спеціально спроектованого й випробуваного для цих моделей, відкриває нові можливості. 

  Універсальність конструкції, довгий термін служби, а також глибоке й делікатне оброблення, що значно підвищує плодючість – все це робить ґрунтофрезу чи мотокультиватор Honda прибавливою інвестицією в господарство.
  Саме тому справжні професіонали й надають перевагу Honda.

  Культиватор FJ500 DER призначений для оброблення ґрунту будь-якого типу на великій ділянці. Він розроблений як багатофункціональний і підійде як для приватного, так і для професійного використання. Ширина оброблення варіюється встановленням однієї, двох чи трьох секцій фрез і відповідає 350, 630 і 900 мм. Завдяки цьому культиватор знайде застосування не тільки на садових і дачних ділянках, а й на невеликих фермерських, а також в комунальних господарствах і службах експлуатації. FJ500 DER може бути застосований там, де недостатньо місця для трактора, оскільки має маневровість і мобільність, разом із економічністю, екологічністю й низьким рівнем шуму. FJ500 DER – справжній представник марки: надійний, технологічний і міцний. Бездоганна якість виконання – фірмовий стиль Honda – помітно з першого погляду.

  За габаритами й масою культиватор можна віднести до сегменту машин середнього розміру. А за технічною оснащеністю і функціоналу – до машин «важкого класу». Технічні особливості FJ500 DER такі:
  • потужний двигун професійної серії GX160 забезпечує крутний момент для роботи фрез у жорсткому ґрунті з шириною оброблення 900 мм. Разом із мотором працює механічна коробка передач із двома передачами вперед і однією – назад;
  • у конструкції фрез є додатковий кронштейн, що запобігає «налипанню» ґрунту і покращує розпушування;
  • для роботи з ґрунтом різного типу й стану, а також для регулювання глибини оброблення передбачена конструкція опорної штанги з додатковим «Г»-подібним штирем. Регулювання глибини оброблення здійснюється переміщенням опорної штанги в 5 позиціях. Для роботи з жорстким ґрунтом «Г»-подібний штир встановлюють горизонтальним вигином вгору;

  Технічні характеристики:

  Назва моделі

  FJ500

  Двигун/ об’єм, см. куб

  4-х тактний GX160H1/ 163

  Максимальна потужність,кВт/ к.с./ об/хв

  3,6/ 4,9/3600

  Номінальна потужність,кВт/ к.с./ об/хв

  2,9/ 3,9/3600

  Система запуску

  Ручний стартер

  Об’єм паливного бака, л

  2,4

  Трансмісія, к-ть передач

  2 вперед / 1 назад

  Ширина оброблення, мм

  350 — 630 — 900

  Максимальна глибина оброблення, мм

  300

  Регулювання опорної штанги по висоті

  5 позицій

  Максимальний  рівень шуму не вище, дБ

  130

  Габарити Д*Ш*В, мм

  1435*925*1015

  Суха вага, кг

  62