Adventure Sports

  ВТЕЧА ВІД БУДЕННОСТІ У ЇЇ МАКСИМАЛЬНОМУ ВИРАЖЕННІ

   

   

  Визначальною рисою характеру CRF1100L Africa Twin Adventure Sports є прагнення до нових відкриттів. Це прагнення  разом із Africa Twin,  дає можливість долати великі відстані зі справжнім комфортом.

   

  Паливний бак об’ємом 24,8 л дозволяє збільшити відстань між зупинками, а зручне сидіння означає, що ви теж витримаєте додаткові кілометри. Крім того, він створений, щоб виживати — цьому сприяють великий алюмінієвий захист двигуна та бокові вставки захисту рукояток керма. Окрім стандартної підвіски Showa, як опція пропонується підвіска Showa з електронним регулюванням (Showa EERATM), яка забезпечує незмінно оптимальні налаштування жорсткості. Чотири попередньо налаштовані режими охоплюють усі можливі сценарії для подорожей, поїздок містом і бездоріжжям, також передбачена можливість електронного регулювання попереднього навантаження пружини заднього амортизатора. Крім того, як опція, доступна унікальна трансмісія з двома зчепленнями (DCT).

   

  Ми не забули й про аспекти, корисні в далеких поїздках на мотоциклі. Центральний обтікач забезпечує покращений захист від вітру, а захисний екран з можливістю регулювання висоти та фіксацією в п’яти положеннях знижує аеродинамічну вібрацію шолома. Спарені світлодіодні фари головного світла оснащені денними ходовими вогнями (DRL) та ліхтарями, які автоматично освітлюють «сліпі» зони з внутрішнього боку повороту. Рукоятки керма з підігрівом і круїз-контроль входять до стандартного оснащення. Передбачені також зарядний роз’єм ACC та USB-роз’єм, а безкамерні шини означають простіший ремонт у дорозі.

   

  Щоб персоналізувати Africa Twin Adventure Sports у відповідності до ваших потреб, сконфігуруйте свій мотоцикл за допомогою одного з готових до використання комплектів аксесуарів: COMFORT, DESIGN та LUGGAGE.

  ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ