Adventure Sports 2020

  514000 грн

  Легендарний флагман туристичної лінійки Honda, мотоцикл Africa Twin Adventure Sports 2020 модельного року тепер здатний досягти будь-яких горизонтів і відправитися в далекі подорожі в повному комфорті. Об’єм двигуна збільшений, потужності і моменту додалося при повній відповідності EURO5, в той час як вага зменшилася на 5 кг.

  CRF1100L Africa Twin побудований з метою значного вдосконалення позашляхових здібностей. У той же час, завдяки впровадженню електронно керованої підвіски Showa Electronically Equipped Ride Adjustment (Showa EERA ™) в CRF1100L Africa Twin Adventure Sports збільшився комфорт під час тривалої подорожі і в щоденних поїздках.

  Незважаючи на найвищі сучасні вимоги до мототехніки в Європі і по всьому світу, з моменту перезапуску моделі в 2016 році, компанія продала більше 87,000 цих мотоциклів, а рік 2020 повинен стати новою віхою для Africa Twin.

  Ключові особливості

  • Захисні обтічники, регульоване по висоті вітрове скло і більш низьке сидіння
  • Паливні бак 24.8 л, алюмінієві вставки, багажник і захист двигуна
  • Денні ходові вогні (DRL або ДГЗ) з системою Cornering Lights
  • Круїз-контроль, рукоятки з підігрівом, прикурювач
  • Багатофункціональний тач-скрін (MID) з діагоналлю 6.5 «
  • Apple CarPlay® дозволяє управляти Apple iPhone® через MID, плюс, комунікації через Bluetooth
  • Електронна підвіска Showa EERA як опція
  • Новий, легкий підрамник з болтовим кріпленням до рами
  • Cornering ABS забезпечує впевнене гальмування навіть на off-road
  • Нові базові настройки і рівень жорсткості пружин Showa
  • Безкамерні покришки полегшують самостійний ремонт

  В самому серці Africa Twin розташований елемент, який істотно поліпшує дорожні і позашляхові характеристики мотоцикла — це модуль 6-осьової інерційної платформи Bosch MM7.10 (IMU), здатний в режимі реального часу моніторити точне положення мотоцикла в просторі — кути і динаміку крену, тангажу і нишпорення. Залежно від зібраних даних, через TBW і HSTC коригується швидкість обертання заднього колеса, за допомогою системи Cornering ABS — рівень хвата супортів переднього гальма, а також контролюється надлишковий крутний момент, який сприяє виникненню ефекту «wheelie»; також в систему доданий контроль вивішення заднього колеса (Rear Lift Control) — це контроль над виникненням ефекту «stoppie».

  6-осьова інерціальна платформа (IMU) управляє режимами пілотування і HSTC, які тепер працюють в єдиній зв’язці з трьома новими системами — Cornering ABS, Wheelie Control, Rear Lift Control, плюс, з’явилася зв’язка з роботою DCT при проходженні поворотів (у відповідній версії мотоцикла). Контрольна панель вийшла на новий рівень функціональності: тепер це повнокольоровий 6.5-дюймовий TFT тачскрін з підтримкою Apple CarPlay® і Bluetooth. Подвійна світлодіодна фара головного світла оснащена системою денних ходових вогнів. Круїз-контроль, рукоятки з підігрівом і вбудований прикурювач в стандартній комплектації.

  Спроектований для найтриваліших перегонів, збільшений передній обтічник і 5-позіцінное високе вітрове скло забезпечують винятковий захист від вітру і дощу. У Africa Twin Adventure Sports тепер така ж висота по сідла, як у Africa Twin — 850-870 мм (значно знижено з 900-920 мм в порівнянні з попередньою моделлю).

  Хвостова частина коротше і стрункіша, а саме по собі сидіння на 40 мм вужче, для полегшення упору. Комплект низького (825-845 мм) або високого (875-895 мм) сидіння поставляється як опція.

  ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ