NX500: ОГЛЯД І ФОТО

  ОПИС МОДЕЛІ NX500

  НА ШЛЯХУ ДО ВІДКРИТТІВ

  Міські вулиці з нерівним покриттям, відкриті автомагістралі чи сільські дороги — NX500 готовий вирушати.  Дизайн мотоцикла, близький за стилем до Africa Twin, поєднує чіткі лінії з брутальною, агресивною поставою та комфортом, який забезпечує високе вітрове скло. Його оновлений 8-клапанний двигун із паралельним розташуванням двох циліндрів і рідинним охолодженням розвиває 35 кВт за 8600 об/хв, завдяки чому мотоцикл відповідає вимогам посвідчення водія категорії А2, а піковий крутний момент становить 43 Н·м за 6500 об/хв. Збільшений крутний момент у нижньому й середньому діапазонах частот обертання забезпечує краще прискорення; крім того, двигун оснащений проковзуючим зчепленням із підтримкою, яке полегшує перемикання на вищу передачу та контролює блокування заднього колеса в разі різкого вмикання нижчої передачі.

  Оптимізований профіль сидіння полегшує опору на землю і дає змогу займати вертикальне розслаблене положення під час руху. 19-дюймове переднє колесо, передня вилка зі збільшеним до 41 мм ходом та задній моноамортизатор у поєднанні з блочним малюнком протектора шин сприяють підвищенню плавності ходу. Один гальмівний диск діаметром 310 мм хвилястої форми з потужним двопоршневим супортом спереду працює в поєднанні з 240-міліметровим гальмівним диском та однопоршневим супортом ззаду. До переліку стандартного оснащення входить 2-канальна антиблокувальна гальмівна система ABS.

  На рідкокристалічному екрані панелі приладів знаходяться індикатори поточної передачі та рекомендації щодо перемикання на вищу передачу, рукоятки вигнутого керма забезпечують покращене відчуття контролю, а паливний бак об’ємом 17,5 л забезпечує запас ходу до 450 км. Незалежно від маршруту і рівня досвіду NX500 стане ідеальним партнером у подорожі.

  ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ: