CRF250 RALLY: огляд і фото

  Опис моделі CRF250 RALLY

  199072 грн

  Новий CRF250 RALLY відкриває новий вимір двоколісних можливостей мотоциклістам будь-якого рівня підготовки.

  Мотоцикл подвійного призначення із 250-кубовим двигуном придатний для використання на різних типах поверхонь: він із легкістю прослизне крізь штурханину міських вулиць завдяки малій вазі та компактності, поєднаним із надзвичайною маневреністю, тоді як його підвіска, дорожній просвіт та висота сидіння подарують задоволення та комфортний рух на бітумних доріжках та пересіченій місцевості. Він відкриває новий вимір двоколісних можливостей мотоциклістам будь-якого рівня підготовки.

  Завдяки стилістичним рішенням, натхненим гоночною моделлю HRC CRF450 RALLY для ралі «Дакар», CRF250 RALLY справляє надзвичайне враження. Він не лише виглядає готовим до подолання пустелі, а ще й відкриває справжній смак пригод для водіїв, які віддають перевагу легким, простим у керуванні мотоциклам. Навколо світу чи навколо дому – CRF250 RALLY готовий до всього.

  Широкий спектр модифікацій, втілених на базі CRF250L, роблять CRF250 RALLY унікальною ринковою пропозицією. Дизайн реального гоночного мотоцикла HRC CRF450 RALLY. В передній частині «плаваючий» екран та кожухи обтічника і радіатора забезпечують захист від вітру, тоді як решта частин мотоцикла повністю відповідають мінімалістичному стилю мотокросу. Асиметричні фари – світлодіодні, як і індикатори.

  ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ

  Історія

  Бренд Honda

  Оригінальні технології та інновації

  Спорт та Honda

  Охорона довкілля

  Японія

  Інформаційна лінія

  0 (800) 30 71 71 * (автомобілі та мотоцикли)

  0 (44) 501 54 14 * (силове обладнання)

  * - Дзвінки зі стаціонарних телефонів
  на території України - безкоштовні