GL1800 Gold Wing Tour, DCT: огляд і фото

  GL1800 Gold Wing Tour, DCT

  МИСТЕЦТВО РОЗКІШНОГО ТУРИЗМУ

  Дивовижний Honda GL1800 Gold Wing Tour дає змогу подорожувати без зайвих зусиль і з небаченим досі рівнем насолоди. Це оптимальний двоколісний туристичний мотоцикл. Як і модель Gold Wing, він має шестициліндровий двигун з робочим об’ємом 1833 куб. см, передню двоважільну паралелограмну підвіску та задній односторонній маятник Pro-Arm. Також мотоцикл оснащений повноколірним рідкокристалічним TFT-дисплеєм діагоналлю 7 дюймів, що дає змогу керувати функціями відтворення аудіо (підтримуються технології Android Auto® та Apple CarPlay®), навігації, використовувати інтерфейс Bluetooth, керування голосом та обирати різні режими руху, має смарт-ключ та систему допомоги початку руху на схилі, але на цьому перелік спільних рис закінчується. На випадок далеких подорожей удвох Gold Wing Tour має комфортні налаштування підвіски (з електронним регулюванням попереднього навантаження задніх амортизаторів), систему регулювання крутного моменту Honda Selectable Torque Control (HSTC) та рукоятки збільшеного розміру для пасажира.

  Ще одна зручна особливість: відтепер немає потреби вручну відмикати бічні кофри чи верхній відсік для речей, адже Gold Wing розпізнає ключ дистанційного користування, коли ви наближаєтеся. Після натискання на кнопку ключ можна покласти в кишеню, а тоді натиснути на кнопку стартера і вирушати.

  У верхньому відсіку вистачить місця для двох повнорозмірних шоломів, що стануть у пригоді в подорожах вихідного дня, як і розташовані ззаду динаміки аудіосистеми, рукоятки з підігрівом та центральна підніжка. Крім цього, мотоцикл отримав спарений USB-роз’єм з функцією заряджання, а ще базова комплектація включає світлодіодні протитуманні фари. Доступний також варіант Gold Wing Tour з трансмісією з двома зчепленнями (DCT) та подушкою безпеки. Семиступенева трансмісія DCT третього покоління вирізняється покращеним контролем на малих швидкостях і гарантує максимальне відчуття розкоші під час довгих подорожей через всю країну чи навіть кілька країн.

  Доступні кольори: