GL1800 Gold Wing Tour, DCT: огляд і фото

  GL1800 Gold Wing Tour, DCT

  1135500 грн

  Нова концепція турінгових мотоциклів!

  Неперевершений турінговий мотоцикл Honda став ще більш універсальним з появою останньої версії легендарної моделі Gold Wing, яка не тільки задає нові граничні характеристики для турінгових мотоциклів, а й переписує саму концепцію поїздок на таких мотоциклах.

  Gold Wing дозволяє відчути абсолютно нове відчуття свободи і отримати непідробне задоволення від їзди. Поліпшення показників досягнуто шляхом ще більш високого рівня розслаблення: стильний, аеродинамічний ефективний обтічник направляє повітря навколо водія, а електричне вітрове скло при необхідності можна відрегулювати; сидіння забезпечують повсякденний комфорт. Ще більше зручності привносять такі нові функції як система «» Розумний ключ «» (Smart Key), а також підключення до Apple CarPlay і Bluetooth.

  Новий Gold Wing, що має більш компактну конструкцію, меншу вагу і використовує більш просунуті технології, ніж будь-яка інша турінгова модель, відкриває нову еру їзди на мотоциклі за допомогою довгого переліку видатних характеристик, призначених для створення додаткового комфорту і забезпечення поліпшених параметрів як для водія, так і для пасажира.

   

   Нова модель GL1800 Gold Wing доступна у вигляді базової моделі Gold Wing Tour, а також Gold Wing Tour, DCT, оснащеною революційною трансмісією з подвійним зчепленням DCT, подушками безпеки та паркувальним гальмом. Залежно від обраного варіанту вага може бути знижена на 48 кг у порівнянні з попередньою моделлю.

  Двигун і шасі сконструйовані таким чином, щоб зрушити місце посадки мотоцикліста вперед і таким чином створити більш компактний мотоцикл. Алюмінієва балочна рама сконструйована навколо лівої передньої вилки, що дозволяє змістити двигун далі вперед — оскільки переднє колесо рухається вгору і вниз в більш вертикальній площині — тим самим забезпечуючи високоякісне управління підвіскою і стабільність передньої частини завдяки її жорсткості і зниження тертя. Амортизатор підвіски також можна регулювати за допомогою електричного приводу.

  Новий опозитний 6-циліндровий двигун оптимізованого розміру не втратив своєї потужності, крутного моменту та вражаючих технічних характеристик. Була додана електронна система управління дросельною заслінкою (TBW) з 4 режимами: TOUR (ПОДОРОЖ), SPORT (СПОРТ), ECON (ЕКОНОМІЧНИЙ) і RAIN (ДОЩ). Система регулювання крутного моменту Honda (HSTC) підтримує зчеплення заднього колеса, а амортизатор підвіски і комбінована гальмівна система (CBS) чергуються в залежності від обраного режиму. Система допомоги при рушінні на підйомі (HSA) і упор малого газу полегшують використання і підвищують паливну ефективність.

  Механічна трансмісія тепер має 6 швидкостей, а нова трансмісія з подвійним зчепленням, DCT, має 7 швидкостей. Перемикання передач і діапазон обертів при перемиканні на вищу / низьку передачу спеціально створені з урахуванням кожного режиму їзди. Також вона має функцію повільної їзди вперед і назад. Ручний механізм використовує таку ж реверсивну систему, яка застосовувалася і в попередній конструкції.

  Також багато праці було вкладено в покриття Gold Wing. Верхній каркас пофарбований в колір більш глибокого тону за допомогою товстого прозорого шару, доповненого сидіннями, обробленими високоабразивними матеріалами чудової якості. Нижній каркас виділяється живими текстурами, які справляють сильне візуальне враження.

  Доступні кольори: