CMX500 Rebel

  ПРОСТИЙ ТА БРУТАЛЬНИЙ

  Нова модель Honda Rebel проста і брутальна, зроблена в мінімалістському дизайні, де кожна деталь має значення.

  Основні якості Rebel полягають в комфортній посадці на низьке сидіння, надійності і продуктивності двигуна, а також дивної легкості управління цим мотоциклом. Цікавий і сучасний дизайн, який об’єднує класичні риси разом з модними хай-тек деталями, а також урівноважені технічні характеристики, технічні та інженерні вузли, готові для тюнінгу і кастомайзинга.

  Новий Rebel отримав витончений, але в той же час досить зухвалий дизайн. На відміну від своїх попередників, сучасні Honda Rebel практично позбавлені хромованих деталей, тепер це темні і матові кольори, які підкреслюють окремі яскраві ділянки корпусу мотоцикла. Розробники зробили все можливе, щоб спростити і домогтися абсолютного мінімалізму в усіх рисах мотоцикла, спеціально створеного для міської їзди. Впізнаваності байку додає виконання паливного бака і зручного сідла, а абсолютно новим виступає вся колісна база і вихлопна система. Щоб ще легше зробити з байка цікавий кастом, користувач зможе легко зняти кріплення крила і підрамника.

  CMX500 Rebel має потужний 471 куб. двигун з двома циліндрами. Точна підгонка деталей і відмінна настройка, укупі з водяним охолодженням, дозволяють новинці видавати 47 к.с. при 43 Нм моменту. Через потужний двигун, мотоцикл вийшов вагою в 185 кг. При цих параметрах, такі показники більш ніж достатні для використання байка за призначенням, тобто в умовах міста.

  ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ