DUAL CLUTCH TRANSMISSION

Унікальна технологія Honda — переваги механічної коробки передач в поєднанні з комфортом автоматичної трансмісії. 

Огляд

Уявіть, що ви керуєте мотоциклом, при цьому вся ваша увага зосереджена тільки на задоволенні від чіткого та плавного проходження поворотів, на власних відчуттях від їзди. Ніщо не відволікає, немає ніяких пауз в прискоренні

Honda розробила першу в світі трансмісію DCT (Dual Clutch Transmission), яка дозволяє мотоциклістам отримувати спортивне задоволення від ручного перемикання, забезпечуючи комфорт і розслаблене водіння, властиве автоматичній трансмісії. DCT — це мотоциклетна трансмісія, в якій автоматизовано включення/ виключення зчеплення і перемикання передач та збережено відчуття безпосереднього прискорення, властивого механічним трансмісіям. Dual Clutch Transmission забезпечує мінімальний час перемикання передач, пропонуючи прискорення з практично безперервним потоком потужності. 

Принцип роботи

Dual Clutch Transmission має два зчеплення: одне керує включенням непарних передач (першої, третьої та п’ятої), друге відповідає за парні передачі (другу, четверту та шосту). Дана технологія застосовується на мотоциклах вперше в світі. Завдяки можливості реагувати на зміни дорожніх умов, в разі потреби, система автоматично повертається з режиму MT в режим AT і не перескакує на сусідню передачу при проходженні поворотів. Базуючись на даних датчика швидкості, датчика частоти обертання колінчастого вала і інших, система дуже точно підбирає передачу відповідно до поточних умов. 

 

У звичайній, механічній коробці перемикання передачі здійснюється важелем під лівою ногою водія. При натисканні на нього вал важеля провертає копірний вал, який і пересуває вилки включення передач, пов’язані відповідними муфтами. У Dual Clutch Transmission замість важеля встановлений електродвигун, що виконує ту ж функцію, що і важіль перемикання передач.

Крім легкої ваги і компактної конструкції, у цій трансмісії багато особливостей, які сприяють задоволенню від спортивного водіння нового рівня! 

Мотоцикли з DCT

• GL1800 Gold Wing
• CRF1100 Africa Twin
• CRF1100 Africa Twin Adventure Sports
• CMX 1100 Rebel
• NC750X
• X-ADV
• Forza 750