CRF300 L: ОГЛЯД І ФОТО

  ОПИС МОДЕЛІ CRF300L

  ГОТОВИЙ ДО ДОРІГ І ПОЗАШЛЯХОВИХ МАРШРУТІВ

  ГОТОВИЙ ДО ДОРІГ І ПОЗАШЛЯХОВИХ МАРШРУТІВ

  CRF300L отримав нове життя завдяки легкому шасі, вужчому корпусу та підвищеним показникам потужності й крутного моменту двигуна. Разом з тим, незважаючи на покращення характеристик, ідеальна формула подвійного призначення залишилась незмінною. Якості, які допомагають так добре справлятися з бездоріжжям (компактні пропорції, жвава реакція дросельної заслінки, чутлива керованість та м’яка підвіска), чудово підходять і для міських умов. Він запозичив свій генотип у спортивних моделей CRF450R та CRF450RX, тому має чудову стартову позицію, а завдяки можливостям підрозділу HRC та його гоночної програми всі аспекти спортивних характеристик цього мотоцикла подвійного призначення були удосконалені.

   

  Збільшений робочий об’єм 4-клапанного одноциліндрового двигуна з двома верхніми розподільчими валами (DOHC) дав змогу підвищити пікову потужність на додаткові 1,9 кВт до 20,1 кВт, а максимальне значення крутного моменту зросло на 4 Н·м і сягає 26,6 Н·м. Передачі з 1-ї по 5-ту мають коротші передатні числа задля стрімкішого прискорення, а «довша» шоста передача призначена для тривалого руху на високій швидкості. Своєю чергою, проковзуюче зчеплення з підтримкою полегшує перемикання на вищу передачу та контролює «ривки» заднього колеса в разі різкого вмикання нижчої передачі. Шасі стало легшим на 4 кг завдяки новій конструкції рами та використанню полегшеного скошеного алюмінієвого маятника. Кліренс збільшився на 30 мм, завдяки чому з’їжджати з бордюрів (або переїжджати через перешкоди) стало ще зручніше.

   

  Збільшений хід підвіски забезпечує покращену амортизацію ударів. Спереду встановлена вилка Showa USD 43 мм зі збільшеним на 10 мм ходом та оптимізованими для руху дорогами й бездоріжжям значеннями зусилля ходу стиснення та відбою, а хід заднього моноамортизатора Pro-Link Showa теж було збільшено на 20 мм. Обов’язкова передумова належної керованості на бездоріжжі — свобода переміщення; паливний бак об’ємом 7,8 л оновленої конструкції став вужчим і легшим. У поєднанні з новими контурами сидіння він полегшує зміщення центру ваги вперед для покращення зчеплення переднього колеса з поверхнею. Нова панель приладів з позитивним РК-дисплеєм забезпечує чітке відображення інформації. Тож якщо ви мандруєте міськими вулицями з нерівним покриттям чи підкорюєте нові маршрути на бездоріжжі (або навіть встигаєте займатися цим протягом одного дня), CRF300L — мотоцикл, просто створений для відкриттів.

  ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ