X-ADV: огляд і фото

  Опис моделі X-ADV

  НЕСКІНЧЕННІ ПРИГОДИ ЗА КОЖНИМ ПОВОРОТОМ

  Поєднуючи можливості та динамічні характеристики мотоцикла для пригод із комфортом, зручністю та придатністю для повсякденних поїздок потужного скутера, цей двоколісний позашляховик руйнує шаблони. X-ADV виступає у ролі міського дослідника, здатного без зволікань вирватися з міських кварталів і гайнути на бездоріжжя, тому повсякденні поїздки та кожна окремо взята подорож подарують унікальні враження.

  Рама стала легшою, сидіння нової конструкції дає змогу зручніше спиратися ногою на землю, а новий корпус підкреслює брутальний стиль, що став фірмовою рисою X-ADV. Крім того, мотоцикл отримав збільшений внутрішній відсік для речей та зарядний USB-роз’єм Type-C. Спарені фари головного світла з оновленими, чіткішими контурами, оснащені добре помітними денними ходовими вогнями (DRL), а повно-кольоровий  TFT-екран вирізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Крім того, відтепер, багатьма функціями смартфона, такими як навігація, телефон, робота з повідомленнями та відтворення музики, можна керувати за допомогою нової системи голосового керування Honda Smartphone Voice Control*.

  Інженери HONDA збільшили максимальне значення частоти обертання та потужність двигуна об’ємом 745 куб. см із паралельним розташуванням двох циліндрів. Електронна система керування дросельною заслінкою Throttle By Wire (TBW) та чотири режими руху (Standard, Rain, Sport і Gravel) забезпечують оптимізацію динамічних характеристик з урахуванням умов руху та особливостей поверхні. У режимі індивідуальних налаштувань (USER) ви можете змінювати значення потужності двигуна, алгоритм перемикання трансмісії з двома зчепленнями (DCT), параметри системи регулювання крутного моменту Honda Selectable Torque Control (HSTC) та рівень втручання антиблокувальної гальмівної системи ABS.

  Полегшили підготовку X-ADV до будь-яких ваших задумів допоможуть спеціально підібрані комплекти аксесуарів: ADVENTURE, TRAVEL і STYLE, що одразу готові до використання.

  Доступні кольори: