CB1000R Black Edition: огляд і фото

  Опис моделі CB1000R Black Edition

  ВИХОДЬТЕ НА НОВИЙ РІВЕНЬ

  У той час як модель CB1000R являє собою ідеал раціональної краси, CB1000R Black Edition сягнув нових висот.

  Попри повністю оновлений дизайн, мотоцикл демонструє незмінно захопливу динаміку, запорукою якої слугує рядний чотирициліндровий двигун, три попередньо запрограмовані режими руху та система регулювання крутного моменту Honda Selectable Torque Control (HSTC). Конструкція шасі також подібна — вона включає консольний маятник, регульовані вилки Showa Separate Function Fork Big Piston (SFF-BP) USD та радіальні чотирипоршневі супорти передніх гальм. Крім того, мотоцикл отримав 5-дюймовий TFT-екран та систему керування голосом за допомогою смартфона Honda Smartphone Voice Control*. Але на цьому спільні риси закінчуються і починаються відмінності, що виводять CB1000R Black Edition на наступний рівень.

  За виключенням виточених з алюмінію деталей, решта видимих компонентів забарвлені у чорний колір: насичена чорна фарба Graphite Black прикрашає паливний бак та обтікач заднього сидіння. Тоді як новий вигнутий алюмінієвий підрамник CB1000R забарвлений у природний колір, труби випускної системи відтепер мають чорний колір, як і темні анодовані кожухи радіатора та кришки повітрозабірника. Ідеальним доповненням до затемненого обрамлення фари слугує козирок панелі приладів з анодованим покриттям, який являє собою стильне і водночас практичне доповнення, забезпечуючи певний захист від вітру.

  Щоб мотоцикл нагадував модель, виготовлену вручну за індивідуальним проектом, верхнє кріплення керма декороване в одному стилі з вибагливим шліфуванням литих алюмінієвих колісних дисків, двигуна та накладок осі заднього маятника. Елегантним заключним штрихом слугують пір’я вилки Showa SFF-BP з титановим покриттям чорного кольору. Проте CB1000R Black Edition здатен вражати не тільки своїм виглядом. Динаміка теж має значення, тому мотоцикл отримав квікшифтер із трьома рівнями чутливості, що забезпечує миттєве перемикання на вищу передачу з повністю відкритою дросельною заслінкою без застосування зчеплення і полегшує перемикання на нижчу передачу. Доступні три рівні чутливості — м’який, середній та жорсткий.

  Доступні кольори: