NC750X: ОГЛЯД І ФОТО

  ОПИС NC750X

  КОЖЕН ДЕНЬ СПОВНЕНИЙ РОЗВАГ

       

      

  Компактніший корпус із чіткішими контурами підкреслює індивідуальність нового NC750X. Крім того, він став ще комфортнішим завдяки зменшеній висоті сидіння та захисному екрану оновленої конструкції. Тут передбачене додаткове місце для речей на місці паливного бака (більш ніж достатнє для повнорозмірного шолома) — це одна з особливостей, завдяки яким NC750X відрізняється від стандартного мотоцикла. Крім того, всі світлові прилади тут світлодіодні й напрочуд яскраві.

  Оновлені налаштування фаз газорозподілу дали змогу збільшити пікову потужність на додаткові 2 кВт, і відтепер її значення сягає 43,1 кВт. Крім того, джерелом додаткової насолоди слугує збільшена на 600 об/хв частота обертів двигуна, а система регулювання крутного моменту Honda Selectable Torque Control (HSTC) забезпечує покращений контроль зчеплення заднього колеса з поверхнею з трьома рівнями втручання. Три попередньо налаштовані режими руху (STANDARD, SPORT і RAIN) змінюють потужність двигуна та параметри гальмування двигуном (і рівень втручання системи HSTC) відповідно до умов руху. Крім того, режим індивідуальних налаштувань USER пропонує можливість цілковитої персоналізації. Для керування механічною коробкою передач, відтепер використовується проковзуюче зчеплення, що вирізняється зменшеним на 20% зусиллям на важелі та контролює заднє колесо під час швидкого перемикання на нижчу передачу та різкого гальмування. Як у версії з механічною коробкою передач, так і у варіанті з трансмісією DCT передачі з 1-ї по 3-тю мають коротші передатні числа, а 4–6 передачі використовують довші, що забезпечує швидше прискорення в умовах міста.

  Завдяки внесенню значних змін у конструкцію ромбовидної рами зі сталевих труб та іншим покращенням, NC750X став на 6 кг легшим. У поєднанні з низьким центром ваги завдяки нахиленому вперед двигуну це дало змогу додатково покращити характеристики керованості мотоцикла. Передня вилка Showa Dual Bending Valve (SDBV) 41 мм забезпечує м’яку амортизацію на малих і великих вибоїнах завдяки оптимізованим значенням зусилля ходу стиснення та відбою, а задній моноамортизатор Pro-Link, оснащений функцією регулювання попереднього навантаження пружини. Потужне і плавне гальмування забезпечують двопоршневий супорт і 320-міліметровий диск хвилястої форми спереду в поєднанні з однопоршневим супортом, 240-міліметровим диском ззаду і двоканальною антиблокувальною гальмівною системою (ABS).

  Доступні кольори: