NC750X: ОГЛЯД І ФОТО

  ОПИС NC750X

  Оптимальний баланс між діловими поїздками в будні і пригодами у вихідні!

       

      

  З моменту появи в 2012, NC750X завоював популярність в Європі, увійшовши в десятку найбільш продаваних в Європі мотоциклів.

  Причин такого успіху безліч: сучасний, моментний 2-циліндровий двигун упевнено рухає мотоцикл вперед, забезпечуючи гарне підхоплення з самих низів, при цьому, ледь потягуючи бензин, немов через соломинку; розслаблена посадка з великим запасом вільного простору за кермом комфортна для тривалих поїздок; ну і яскраво виражений стиль мотоцикла класу Adventure — все це грає важливу роль.

  NC750X оснащений моментним 2-циліндровим рядним двигуном, довгохідними підвісками, великим внутрішнім багажним відсіком, освітленням на світлодіодах і панеллю приладів з величезним LCD-екраном, де можна вибрати свою колірну схему. 2-рівневий трекшн-контроль Honda Selectable Torque Control (HSTC) тепер поставляється в базовій комплектації.

  Багажний відсік (де зазвичай розташовувався паливний бак), що вміщує повнорозмірний шолом, і унікальна DCT (Dual Clutch Transmission) Honda, яку вибирає близько третини покупців, є додатковими опціями, які встановлюються на NC750X окремо.

  За сукупністю характеристик, NC750X став воістину унікальним, чудовим функціональним мотоциклом, причому, для будь-яких типів їзди — щоденних поїздок, подорожей і просто їзди для задоволення.

  NC750X розташовується на кордоні між мотоциклом для щоденного застосування і подорожей, він є комфортним як для пілота, так і для пасажира. Велике вітрове скло відмінно захищає від вітру, а багажний відсік має хорошу місткість (він розташований там, де у звичайного мотоцикла — паливний бак). На кришці відсіку є багатофункціональна рамка з направляючими. Світлодіодне головне світло і стоп-сигнал візуально підвищують клас мотоцикла, а приладова панель зі змінюючим кольорову гаму LCD-екраном може бути персоналізована і забезпечує зображення преміум-класу.

  Задній амортизатор оснащений регулюванням преднатяга пружини, спереду встановлена ​​вилка, оснащена картриджами Showa Dual Bending Valves (SDBV).

  Рядний 2-циліндровий двигун NC750X об’ємом 745 куб.см. видає значний крутний момент в нижньому діапазоні обертів, забезпечуючи помітне прискорення з самих низів. Він дозволяє проїжджати по 28.6 км на 1 літрі палива (за стандартом WMTC) і тепер додатково оснащений 2-рівневим трекшн-контролем Honda Selectable Torque Control (HSTC), який також можна повністю відключити.

  Використовувана в NC750X трансмісія DCT створює «натуральне» відчуття від роботи зчеплення при перемиканні в моменти прискорення і уповільнення. На додаток, найекономічнішим режимом є повністю автоматичний «D», а спортивний «S» тепер має рівніня продуктивності.

  Доступні кольори: