CMX 1100 Rebel: огляд і фото

  Опис моделі CMX1100 Rebel

  НЕСТРИМНИЙ БУНТІВНИК

  Готові оновити свій транспортний засіб? Тоді саме час. Час для чогось цілковито нового. Обирайте новий Rebel CMX1100. Мотоцикл без обтікачів, що віддає данину поваги силуету «боббера» з товстими шинами з колишніх часів, але водночас виставляє напоказ цілком сучасні елементи дизайну. Звісно, завдяки привабливій зовнішності цей мотоцикл чудово виглядатиме під час неспішних поїздок широкими бульварами. Але за задумом розробників його можливості цим не обмежуються.

  Тяговитий двигун із характерним паралельним розташуванням двох циліндрів оснащений електронною системою керування дросельною заслінкою Throttle By Wire, системою регулювання крутного моменту Honda Selectable Torque Control (HSTC) і системою контролю підйому переднього колеса Wheelie Control та підтримує 4 попередньо запрограмовані режими руху: STANDARD — на низькій швидкості забезпечує можливість спокійного руху, але зі зростанням частоти обертів вивільняє значно більший потенціал; RAIN обмежує передавання потужності, підтримує можливість гальмування двигуном, адаптований до вищого рівня контролю з боку систем Wheelie Control та HSTC і дає змогу почуватися значно впевненіше або спокійно насолоджуватися подорожжю; SPORT вирізняється агресивним передаванням потужності та нижчим втручанням з боку систем Wheelie Control та HSTC. Круїз-контроль входить до базової комплектації, а як опція пропонується наша унікальна шестиступенева трансмісія з двома зчепленнями DCT. Ви можете їздити наодинці чи з пасажиром, адже подушку заднього сидіння можна швидко і легко зняти. Під сидінням є зручний відсік для речей об’ємом 3 л, оснащений USB-роз’ємом Type-C з функцією заряджання.

  До того ж цей ефектний круїзер просто створений для проходження поворотів. Передня вилка картриджного типу вирізняється чорними стаканами, що складаються з двох частин (з екструдованого та литого алюмінію) та перами діаметром 43 мм, вкритими оксидом титану темно-синього кольору. Спарені задні амортизатори з регулюванням попереднього стиснення пружин оснащені винесеними герметичними компенсаційними резервуарами, що забезпечують рівномірність демпфування. За ефективність гальмування відповідають переднє гальмо з радіальним кріпленням, чотирипоршневим супортом моноблочної конструкції та плаваючим диском діаметром 330 мм, а також заднє гальмо з однопоршневим супортом і диском діаметром 256 мм. Роботою обох гальм керує антиблокувальна гальмівна система (ABS). Литі алюмінієві колісні диски вирізняються спортивними Y-подібними спицями і товстими шинами розмірністю 180/65B-16 ззаду та 130/70B-18 попереду.

  Доступні кольори: