Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Мотоцикли Honda – нове покоління якості

Вже у 1955 році компанія стала лідером з випуску мотоциклів у Японії

У 1948-му році, коли була зареєстрована Honda Motor Company, засновник компанії Соїчиро Хонда приступив до розроблення й виробництва мотоциклів. Перший мотоцикл компанії, який одержав назву Dream («Мрія») і був обладнаний двигуном об’ємом 98 см3, випущений у 1949 році.

Уже наступного року в Токіо була відкрита філія компанії: була придбана швейна фабрика й перероблена на завод по випуску мотоциклів. Там і почалося виробництво мотоцикла Dream Type D, який у 1951 році був замінений на Dream Type E – нову розробку, яка розвивала максимальну швидкість 70 км/год.

Два роки потому, у 1953 році, відкрилися ще два заводи й почалося виробництво Benly J-type. Потім стартує продаж скутера Juno K-type і його експорт у США, і завдяки технологічному прориву Honda одержує можливість брати участь у мотоспорті – команда компанії бере участь у міжнародній мотогонці Sao Paulo у Бразилії й Isle of Man TT у Великобританії.

Уже в 1955 році компанія стала лідером по випуску мотоциклів у Японії, знищивши величезну кількість конкурентів; Honda взяла участь у першій японській гонці Motorcycle Endurance Road Race і виграла в класах 350 см3 і 500 см3, одержавши до того ж нагороду за найкращу конструкцію. Були випущені нові моделі – Benly JB, Dream SA, Dream Sb-type. У 1957 році команда Honda посіла перше місце в гонці Mt. Asama Race у класі 350 см3.

Подальші перемоги Honda у перегонах мотоциклів такі численні, що їх можна й не перелічувати.

Сьогодні компанія Honda посідає перше місце у світі по виробництву мотоциклів, які славляться на увесь світ своєю неперевершеною якістю та інноваційними технологіями.

Компанія «Хонда Україна» стала офіційним імпортером мотоциклів марки Honda в Україні з 2010 року. Із питань купівлі звертайтеся до офіційних дилерів, контакти яких можна знайти в розділі
Дилерська мережа.