CRF1000L Africa Twin Adventure Sport : ОГЛЯД І ФОТО

  ОПИС МОДЕЛІ CRF1000L Africa Twin Adventure Sports

  Подорож починається в кінці дороги! Нова CRF1000L Africa Twin Adventure Sport!

  ПОДОРОЖ ПОЧИНАЄТЬСЯ В КІНЦІ ДОРОГИ! НОВА AFRICA TWIN ADVENTURE SPORT!
  За 30 років мотоцикл Honda Africa Twin встановив стандарт для мотоциклів ендуро зі всього світу.
  CRF1000L Africa Twin Adventure Sport не боїться найгірших доріг у світі, нічого не може стримати його. Північ, Захід, Схід або Південь, куди б ви не поїхали, цей мотоцикл обладнаний, щоб доставити вас у будь-яке місце.
  Маючи більш місткий паливний бак, об’ємом 24,2 л, що забезпечує вражаючі 500 км безперервної їзди, мотоцикл Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports дозволить вам подорожувати в пошуках пригод набагато далі, ніж будь-коли.
  Надзвичайно широкі можливості Africa Twin Adventure Sports починаються з самого двигуна, здатного впоратися з будь-якою off-road ситуацією, чудово показав себе на шосе, як під час тривалих турів, так і в коротких поїздках по справах. Мотоцикл забезпечує оптимальний баланс між потужністю, крутним моментом, вагою і габаритами.
  Модифікація з унікальною автоматичною трансмісією Honda DCT (Dual Clutch Transmission) має ручний режим перемикання – дозволяє райдеру управляти вибором ступенів коробки передач за допомогою кнопок на лівому рульовому пульті – і два автоматичні режими. Режим «D» пропонує оптимальний баланс між паливною економічністю і комфортною їздою, тоді як режим «S» дозволяє насолодитися спортивною їздою і має три різних рівня. Трансмісія DCT також прекрасно підготовлена для використання на бездоріжжі – для цього на кермі мотоцикла є клавіша «G», натиснувши яку в будь-якому режимі DCT змінює алгоритм роботи трансмісії для миттєвої передачі крутного моменту на заднє колесо.
  Жорстка і разом з тим досить гнучка напівдуплексна сталева рама Africa Twin володіє ідеальним балансом між стабільністю поведінки на високих швидкостях і першокласними позашляховими здібностями. Мотор закріплений в рамі в шести точках, що гарантує мінімальний рівень вібрацій і позбавляє від необхідності використовувати рульовий демпфер. Нова літієво-іонна АКБ легше на 2.3 кг, і версія Adventure Sports містить додатково безліч змін для кращої поведінки на бездоріжжі і витривалості.

  ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ: