CRF1000L Africa Twin : ОГЛЯД І ФОТО

  ОПИС МОДЕЛІ CRF1000L Africa Twin

  НАРОДЖЕНИЙ У ПУСТЕЛІ ГОТОВИЙ РУШАТИ БУДЬ-КУДИ

  Створений без жодних компромісів з опорою на десятиліття досвіду, CRF1100L Africa Twin готовий вирушати на екстремальне бездоріжжя. Робочий об’єм двигуна із паралельним розташуванням двох циліндрів, що становить 1100 куб. см, дав можливість підвищити крутний момент і потужність, а на додачу до підвищеної потужності ми повністю оновили конструкцію шасі. Полегшена основна рама, жорсткіший алюмінієвий маятник у стилі CRF450R та алюмінієвий задній підрамник, що кріпиться за допомогою болтів, за своїми характеристиками пасують до регульованих амортизаторів передньої вилки USD Showa із довгим ходом та заднього амортизатора.

  Шести-осьовий комплекс інерційних сенсорів (IMU) забезпечує точну роботу системи регулювання крутного моменту Honda Selectable Torque Control (HSTC) та системи контролю підйому переднього колеса (Wheelie Control). На додачу до стандартних режимів руху URBAN, TOUR і GRAVEL мотоцикл здобув режим OFF-ROAD, в якому антиблокувальна гальмівна система ABS працює з позашляховими налаштуваннями із можливістю її повного відключення. Крім того, як опція, доступна унікальна трансмісія Honda з двома зчепленнями (DCT).

  Високо розташовані рукоятки керма та вужче сидіння з чітко окресленими контурами розраховані на рух у положенні як сидячи, так і стоячи. Вузький корпус мотоцикла із пружними формами у ралійному стилі ідеально підходить для цього і дає змогу добре бачити простір за напрямком руху завдяки компактному обтікачу та високому регульованому вітровому склу. Кольоровий сенсорний TFT-екран діагоналлю 6,5 дюймів підтримує технологію Apple CarPlay® і оснащений інтерфейсом Bluetooth. Повністю світлодіодні спарені фари головного світла оснащені  денними ходовими вогнями (DRL), а круїз-контроль входить до переліку стандартного оснащення. Крім того, у 2020 році вийшла нова триколірна версія Africa Twin, що приєдналась до вже наявних моделей у червоному й чорному кольорах.

  Крім того, Africa Twin можна зробити дійсно неповторним за допомогою готових комплектів аксесуарів: COMFORT, DESIGN та LUGGAGE.

  Доступні кольори: